80Ah 510A 12V Akumulator EXIDE DUAL Marine&Leisure ER350
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator EXIDE DUAL Marine&Leisure 80Ah 510A ER350
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 80 Ah |
| Prąd rozruchu | 510 A |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 173 mm |
| Wysokość | 222 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | Korean B1+B6 |
| Waga | 17,40 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Watogodzina | 350 Wh |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Rodzaj bloku | D26X |
Exide Marine & Leisure – energia, która napędza każdą przygodę!
Akumulator Exide ER350 z serii Marine & Leisure to niezawodne źródło energii zaprojektowane do zastosowań rekreacyjnych i specjalistycznych – idealny do łodzi, jachtów, kamperów oraz małych instalacji off-grid. Model ER350 łączy funkcję akumulatora rozruchowego z możliwością pracy cyklicznej, zapewniając wszechstronne zastosowanie typu dual purpose.
Dzięki technologii Dual AGM i wzmocnionej konstrukcji, akumulator jest całkowicie szczelny, odporny na wibracje i przechyły, co gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność w trudnych warunkach morskich lub terenowych. Model ER350 umożliwia zarówno pewny start silnika, jak i długotrwałe zasilanie urządzeń pokładowych.
Akumulator wyposażony jest w podwójne przyłącza (Dual Terminal), co pozwala na wygodne i elastyczne podłączenie zarówno do układu rozruchowego, jak i odbiorników energii, zwiększając funkcjonalność instalacji. Całkowicie bezobsługowy, trwały i odporny na korozję, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników wymagających niezawodności i długotrwałego źródła energii w zastosowaniach rekreacyjnych.
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory EXIDE przeszły testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak odczytać date produkcji akumulatorów EXIDE:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.