95Ah 760A 12V Akumulator Sebang EFB Japan Start&Stop RANT (T110L) EFBJ95R
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Sebang EFB Japan Start&Stop 95Ah/760A P+
Parametry techniczne:
| Technologia | EFB |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 95 Ah |
| Prąd rozruchu | 760 A |
| Długość | 305 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość | 221 mm |
| Układ biegunów | Prawt plus |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 22 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | D31 |
Sebang EFB – więcej cykli, mniej kompromisów!
Wydajny akumulator w technologii EFB (Enhanced Flooded Battery), przeznaczony do pojazdów z systemem Start&Stop oraz wysokim zapotrzebowaniem na energię. Model Sebang EFBJ95R w standardzie Japan D31 (T110L) zapewnia stabilne parametry pracy i niezawodny rozruch nawet w wymagających warunkach.
Dzięki wzmocnionej konstrukcji płyt oraz zoptymalizowanej budowie wewnętrznej, akumulator wyróżnia się wysoką odpornością na intensywną pracę cykliczną. Doskonale sprawdza się w pojazdach eksploatowanych w ruchu miejskim, przy częstym uruchamianiu silnika oraz przy dużym obciążeniu instalacji elektrycznej.
Sebang EFB to praktyczny wybór dla użytkowników, którzy oczekują trwałości, stabilności i bezproblemowej eksploatacji przez długi czas.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów EFG. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Sebang EFB przeszły testy naszego zespołu- zachęcamy do obejrzenia.
Akumulatory Sebang 62Ah. TEST?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.