70Ah 680A 12V Akumulator Sebang EFB Japan Start&Stop (S95R) EFBJ70L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Sebang EFB Japan Start&Stop 70Ah/680A L+
Parametry techniczne:
| Technologia | EFB |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 70 Ah |
| Prąd rozruchu | 680 A |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Mocowanie | B01 |
| Waga | 19 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | D26 |
Sebang EFB – więcej cykli, mniej kompromisów!
Wysokowydajny akumulator w technologii EFB (Enhanced Flooded Battery), zaprojektowany do nowoczesnych pojazdów z systemem Start&Stop oraz zwiększonym zapotrzebowaniem na energię. Model Sebang EFBJ70L w standardzie Japan D26X (S95R) to solidne rozwiązanie dla samochodów azjatyckich, gdzie kluczowa jest niezawodność i trwałość w codziennej eksploatacji.
Wzmocniona konstrukcja płyt oraz zoptymalizowana struktura wewnętrzna zapewniają wysoką odporność na pracę cykliczną i stabilne parametry nawet przy częstym uruchamianiu silnika. Akumulator dobrze radzi sobie zarówno w ruchu miejskim, jak i przy większym obciążeniu instalacji elektrycznej, utrzymując pewny rozruch w różnych warunkach.
Sebang EFB to wybór dla użytkowników, którzy oczekują dłuższej żywotności i bezproblemowego działania bez względu na styl jazdy.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów EFG. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Sebang EFB przeszły testy naszego zespołu- zachęcamy do obejrzenia.
Akumulatory Sebang 62Ah. TEST?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.