55Ah 460A 12V Akumulator Sebang EFB Japan Start&Stop (N55R) EFBJ55L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Sebang EFB Japan Start&Stop 55Ah/460A L+
Parametry techniczne:
| Technologia | EFB |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 55 Ah |
| Prąd rozruchu | 460 A |
| Długość | 242 mm |
| Szerokość | 124 mm |
| Wysokość | 222 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Rodzaj biegunów | 3 (cienkie bieguny) |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 12,9 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | B24 |
Sebang EFB – więcej cykli, mniej kompromisów!
Wytrzymały i stabilny akumulator w technologii EFB (Enhanced Flooded Battery), zaprojektowany do pojazdów z systemem Start&Stop oraz intensywną eksploatacją miejską. Model Sebang EFBJ55L spełnia wymagania samochodów azjatyckich (standard Japan B24), zapewniając pewny rozruch i wysoką odporność na częste cykle ładowania i rozładowania.
Zastosowanie wzmocnionych płyt oraz ulepszonej struktury wewnętrznej przekłada się na dłuższą żywotność i stabilną pracę nawet przy częstym uruchamianiu silnika. To rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują niezawodności bez względu na warunki – zarówno w codziennej jeździe miejskiej, jak i przy większym obciążeniu elektrycznym pojazdu.
Sebang EFB to rozsądny wybór tam, gdzie standardowy akumulator przestaje wystarczać.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów EFG. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Sebang EFB przeszły testy naszego zespołu- zachęcamy do obejrzenia.
Akumulatory Sebang 62Ah. TEST?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.