47Ah 450A 12V Akumulator EXIDE PREMIUM EA472
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator EXIDE PREMIUM 47Ah/450A
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | EA456 |
| Typ: | PREMIUM Flooded |
| EAN/GTIN: | 3661024034265 |
| Pojemność: | 47Ah |
| Prąd rozruchowy: | 450A [EN] |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy plus/ETN 0 |
| Rodzaj biegunów: | 1 |
| Typ końcówek: | EN taper post |
| Mocowanie: | B13 |
| Blok: | LB1 |
| Długość: | 207 mm |
| Szerokość: | 175 mm |
| Wysokość: | 175 mm |
| Waga: | 11,40 kg |
| Gwarancja: |
24 miesiące |
Dwa razy szybsze ładowanie dzięki technologii Carbon Boost 2.0.
Akumulator EXIDE PREMIUM 47Ah/450A to niezawodne źródło energii, które łączy w sobie nowoczesne technologie i wyjątkową wydajność. Dzięki zaawansowanej technologii Carbon Boost 2.0, ten akumulator ładuje się aż do dwóch razy szybciej niż standardowe modele, co sprawia, że zawsze jest gotowy do działania. Innowacyjne dodatki węglowe na płytach ujemnych zwiększają efektywność pracy, minimalizując ryzyko niedoładowania i wydłużając żywotność akumulatora. Prąd rozruchowy na poziomie 450A zapewnia pewny start silnika nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, a pojemność 47Ah czyni go idealnym wyborem dla pojazdów o średnich wymaganiach energetycznych. Wyjątkowa odporność na wysokie temperatury i wstrząsy gwarantuje niezawodność zarówno podczas codziennych dojazdów, jak i dłuższych tras.
Dostępny w ofercie swiatakumulatorow.pl, EXIDE PREMIUM 47Ah/450A to akumulator stworzony z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie trwałość, jakość i pewność działania w każdej sytuacji. Wybierz niezawodność, na którą możesz liczyć!
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory EXIDE PREMIUM przeszły testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak odczytać date produkcji akumulatorów EXIDE:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.