45Ah 390A 12V Akumulator EXIDE PREMIUM EA456
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator EXIDE PREMIUM EA456 45Ah 390A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12V V |
| Pojemność | 45 Ah |
| Prąd rozruchu | 450 A |
| Długość | 237 mm |
| Szerokość | 127 mm |
| Wysokość | 227 mm |
| Układ biegunów | Prawy plus |
| Mocowanie | B1 |
| Waga | 11,8 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | 3 (cienkie bieguny) |
| Rodzaj bloku | B24 |
Moc i wydajność na wyciągnięcie ręki – wybierz Exide Premium!
Akumulator EXIDE PREMIUM 45Ah/390A to niezawodne rozwiązanie stworzone z myślą o pojazdach, które wymagają zarówno kompaktowości, jak i dużej wydajności energetycznej. Wyposażony w technologię Carbon Boost 2.0, akumulator oferuje aż dwukrotnie szybsze ładowanie w porównaniu do tradycyjnych modeli, co pozwala na dłuższe utrzymanie optymalnego stanu naładowania i zmniejsza ryzyko awarii. Dzięki mocy rozruchowej 390A, EXIDE PREMIUM 45Ah zapewnia pewny start silnika nawet w trudnych warunkach pogodowych. Jego wytrzymała konstrukcja została zaprojektowana, aby sprostać intensywnemu użytkowaniu w miejskim ruchu, a także w ekstremalnych temperaturach. To idealny wybór dla mniejszych pojazdów z bogatym wyposażeniem elektronicznym.
Dostępny w ofercie swiatakumulatorow.pl, akumulator EXIDE PREMIUM 45Ah/390A to synonim jakości, trwałości i innowacji, który zapewni Twojemu pojazdowi niezawodną moc na każdej trasie.
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory EXIDE PREMIUM przeszły testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak odczytać date produkcji akumulatorów EXIDE:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.