40Ah 350A Akumulator EXIDE PREMIUM (B19JAK) P+ ASIA EA406
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
40Ah 350A Akumulator EXIDE PREMIUM (B19JAK) P+ ASIA EA406
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 40 Ah |
| Prąd rozruchu | 350 A |
| Długość | 187 mm |
| Szerokość | 127 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Układ biegunów | Prawy plus |
| Mocowanie | B1 |
| Waga | 9,30 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | 3 (cienkie bieguny) |
| Rodzaj bloku | B19 |
Moc i wydajność na wyciągnięcie ręki – wybierz Exide Premium!
Akumulator Exide Premium EA406 to wysokiej klasy źródło energii stworzone z myślą o samochodach osobowych wymagających niezawodnego rozruchu i długotrwałej wydajności. Dzięki nowoczesnej technologii i starannemu wykonaniu, model EA406 gwarantuje stabilne napięcie, wysoką moc rozruchową 350A oraz pewne uruchamianie pojazdu nawet w trudnych warunkach pogodowych.
Pojemność 40Ah sprawia, że akumulator sprawdza się zarówno w codziennej eksploatacji, jak i przy większym obciążeniu elektrycznym pojazdu. Model przeznaczony do aut z biegunem dodatnim po prawej stronie (P+) i oznaczeniem ASIA zapewnia łatwy montaż w większości nowoczesnych samochodów azjatyckich. Wytrzymała konstrukcja i wysoka odporność na wibracje zwiększają żywotność akumulatora, a bezobsługowa budowa pozwala użytkować go bez konieczności regularnej konserwacji.
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory EXIDE PREMIUM przeszły testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak odczytać date produkcji akumulatorów EXIDE:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.