180Ah 1100A 12V Akumulator Fiamm AGM B180AGM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Fiamm AGM B180AGM 180Ah 1100A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | AGM |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 180 Ah |
| Prąd rozruchu | 1100 A |
| Długość | 513 mm |
| Szerokość | 223 mm |
| Wysokość | 223 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 46,1 Kg |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Rodzaj bloku | B |
Fiamm PowerCube AGM 12V 180Ah – bezobsługowa moc i niezawodność!
Akumulator Fiamm PowerCube AGM 12V 180Ah 1100A to nowoczesne, zamknięte źródło energii, wykorzystujące technologię AGM (Absorbed Glass Mat) z innowacyjnym systemem rekompozycji gazu. Dzięki specjalnemu separatorowi mikroporowemu nasączonemu kontrolowaną ilością elektrolitu, uwolniony tlen z dodatniej płytki migracji do ujemnej, gdzie łączy się z wodorem, przywracając wodę i eliminując emisję gazów.
Główne cechy:
-
Zamknięty, absolutnie bezobsługowy akumulator
-
Uszczelniony zawór z regulacją ciśnienia
-
Wysoka zdolność cykliczna
-
Zredukowane samorozładowanie
-
Odporność na wibracje
-
Poprawiona akceptacja ładowania
-
Wysoka moc rozruchowa
-
Odporność na głębokie rozładowanie
Fiamm PowerCube AGM to niezawodne źródło energii dla wymagających systemów zasilania, zapewniające stabilną pracę bez konieczności konserwacji.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.