9Ah 130A 12V Akumulator AGM VARTA AUX9 L+ Start&Stop
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator AGM 9Ah Varta AUX9 Start&Stop
Parametry techniczne:
| Technologia | AGM |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 9 Ah |
| Prąd rozruchu | 130 A |
| Długość | 151 mm |
| Szerokość | 87 mm |
| Wysokość | 106 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 2,8 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | M6 |
Specyfikacja:
- Do zastosowań pomocniczych
Idealny do warunków eksploatacji:
- Samochody osobowe
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube MrAkumulator od lat testujemy różne modele akumulatorów, w tym również akumulatory AGM. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Banner Running Bull AGM to akumulatory, które zostały wielokrotnie przetestowane przez nasz zespół i polecamy go z czystym sumieniem.
Najtańszy czy najdroższy?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.