225Ah 1150A 12V Akumulator Fiamm APC CX L+ Fiamm APCFTP225
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Fiamm APC CX L+ Fiamm APCFTP225 225Ah 1150A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwosowo ołowiowe |
| Napięcie | 12V V |
| Pojemność | 225 Ah |
| Prąd rozruchu | 1150 A |
| Długość | 518 mm |
| Szerokość | 273 mm |
| Wysokość | 242 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 60 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | 1 |
Fiamm APC 12V 225Ah – moc, niezawodność, odporność!
Akumulator Fiamm APC 12V 225Ah 1150A CX L+ to bateria niskobsługowa, wolnokwasowa, nie wymagająca uzupełniania wody, z możliwością jej uzupełnienia w razie potrzeby. Wyposażony w płaską pokrywę z wewnętrznym labiryntem, komory do kondensacji gazu, korki z uszczelką typu O oraz zcentralizowane, dwukanałowe odgazowywanie z tłumikiem płomieni, gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i minimalne ryzyko wycieków.
Innowacyjny podwójny system blokowania płyt wewnątrz ogniw zapewnia wysoką odporność na wibracje, a nowy grubszy separator z polietylenu i ulepszona elektroda ujemna zwiększają trwałość i niezawodność akumulatora. Proces przylegania aktywnej masy do kratki poprawia wydajność, odporność na intensywne cykle ładowania/rozładowania i wibracje.
Dzięki wysokiej mocy rozruchowej, doskonałej akceptacji ładowania i odporności na intensywne rozładowania, Fiamm APC sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach eksploatacji.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.