225Ah 1150A 12V Akumulator SLI Varta Promotive SHD (725113115) N9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 225Ah Varta Promotive SHD (725113115) N9
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 225 Ah |
| Prąd rozruchu | 1150 A |
| Długość | 518 mm |
| Szerokość | 276 mm |
| Wysokość | 242 mm |
| Układ biegunów | 3 |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 54,41 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Gwarancja (msc) | 12 |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
Specyfikacja:
- VARTA Promotive SLI - wysoka moc rozruchowa i przez długi czas użytkowania utrzymują parametry elektryczne na stałym, wysokim poziomie
- SHD
- PowerFrame® zapewnia moc rozruchu, odporność na korozję i szybkie ładowanie
- 100% bezobsługowy
Kluczowe cechy:
- Niezawodny rozruch nawet w trudnych warunkach.
- Wytrzymałość na głębokie cykle pracy – idealne, gdy silnik jest wyłączony.
- Wzmocniona konstrukcja zwiększająca żywotność i wydajność w trudnych zastosowaniach.
Zalety produktu:
- Bezobsługowe otwory wentylacyjne, wydłużające żywotność akumulatora.
- Paski ze stopu ołowiu zapewniające odporność na drgania.
- Zintegrowane składane uchwyty dla łatwiejszego montażu.
- Odporna na uderzenia obudowa ze wzmocnionymi ściankami.
- Separatory zapobiegające zwarciom.
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Akumulatry AGM Varta, Bosh, Moll, Centra, Banner, Virtz. TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.