Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:65Ah 12V Akumulator Przemysłowy Bat PowerBat CBE 65-12 GEL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Przemysłowy PowerBat 65Ah 12V CBE 65-12 GEL
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | CBE 65-12 |
| Technologia: | GEL |
| Napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 65Ah |
| Waga: | 18,5kg |
| Terminal: | M5 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 350X166X174 mm |
| Rezystancja wewnętrzna: | ~5,8 mΩ (w pełni naładowany, 25°C) |
| Max prąd rozładowania: | 650A (5 s) |
| Napięcie ładowania (buforowanie): | 13.50–13.80V |
| Napięcie ładowania (praca cykliczna): | 14.1–14.4V ((I < 24A) |
Akumulatory Przemysłowe PowerBat – niezawodne zasilanie w technologii GEL!
Akumulator przemysłowy o napięciu 12V i pojemności 65Ah, zaprojektowany do pracy buforowej oraz intensywniejszej pracy cyklicznej w systemach wymagających zwiększonej trwałości i stabilności parametrów. Model CBE 65-12 wykonany w technologii GEL posiada szczelną konstrukcję, w której elektrolit został zaabsorbowany w matach z włókna szklanego, co zapewnia bezobsługową eksploatację i wysoki poziom bezpieczeństwa.
Seria CBE przeznaczona jest do zastosowań o podwyższonych wymaganiach energetycznych, takich jak rozbudowane systemy UPS, instalacje fotowoltaiczne, systemy alarmowe i PPOŻ, automatyka przemysłowa, monitoring oraz zasilanie rezerwowe w obiektach komercyjnych i technicznych. Konstrukcja zaworowa VRLA umożliwia montaż w różnych pozycjach (z wyjątkiem pracy odwróconej).
Akumulator charakteryzuje się niskim samorozładowaniem, stabilnym napięciem w trybie buforowym oraz dobrą odpornością na cykliczne rozładowania, co przekłada się na długą żywotność w instalacjach stałych i systemach podtrzymania zasilania.
Zastosowania:
-Systemy fotowoltaiczne
-Zastosowania dla kolejnictwa
-Systemy energii odnawialnej
-Zewnętrzne systemy pomiarowe
-Systemy zasilania awaryjnego
-Maszyny czyszczące, wózki elektryczne etc.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom. Akumulatory PowerBat zyskały nasze pełne zaufanie.
System Start-Stop, jaki zastosować akumulator?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.