Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:2,3Ah 12V Akumulator Przemysłowy Bat PowerBat CB 2,3-12 N
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Przemysłowy PowerBat 2,3Ah 12V CB 2,3-12 N
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | CB 2,3-12 N |
| Napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 2.3Ah |
| Waga: | ok. 0.70 kg ±3% |
| Terminal: | T1 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 70x48x98mm |
| Wysokość całkowita: | 104mm |
| Rezystancja wewnętrzna: | ~80 mΩ (w pełni naładowany, 25°C) |
| Max prąd rozładowania: | 34.5A (5 s) |
| Napięcie ładowania- praca buforowa: | 13.50–13.80V |
| Napięcie ładowania- praca cykliczna: | 14.40–14.70V (prąd < 0.69A) |
Stabilne zasilanie w kompaktowej formie – PowerBat CB 2.3-12 N!
Przemysłowy akumulator PowerBat CB 2.3-12 N (12 V / 2,3 Ah) należy do serii AGM, w której elektrolit jest całkowicie uwięziony w separatorach z maty szklanej. Taka konstrukcja gwarantuje pełną szczelność, odporność na przechyły oraz bezobsługową eksploatację. Wbudowane zawory EPDR kontrolują ciśnienie wewnętrzne, podnosząc poziom bezpieczeństwa i trwałość ogniwa.
Seria CB została zaprojektowana z myślą o około 5-letniej żywotności w pracy buforowej i spełnia wymagania norm IEC, BS, JIS oraz Eurobat. Model CB 2.3-12 N wyróżnia się niską rezystancją wewnętrzną (ok. 80 mΩ) oraz możliwością oddania prądu do 34,5 A przez 5 sekund. Niewielkie wymiary (98 × 48 × 70 mm, wysokość całkowita 104 mm) i masa ok. 0,7 kg czynią go praktycznym źródłem zasilania dla systemów alarmowych, telekomunikacji, elektronarzędzi czy kompaktowych urządzeń medycznych.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom. Akumulatory PowerBat zyskały nasze pełne zaufanie.
System Start-Stop, jaki zastosować akumulator?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.